0914-4930600
0914-9967496
info@kianiayegh.ir

ایزوگام عمارتایزوگام عمارت

ایزوگام عمارت

دسته :  

ایزوگام عمارت

ایزوگام عمارت یکی از ایزوگام های تولید در کارخانه ایزوگام کیانی می باشد . ایزوگام عمارت به شکل تمام و کمال در کارخانه خود ما تولید می شود . این برند یکی از ایروگام های صادراتی می باشد .

ایزوگام های صادراتی تولید شده در کارخانه ایزوگام شرکت کیانی همگی درجه یک هستند و دارای نشان استاندارد ئ ضمانت نامه معتبر هستند .

جهت سفارش ، خرید و یا بازدید از محصولات می توانید همه روزه با ما تماس بگیرید :

0914-4930600  0914-9967496

ایزوگام عمارت یکی از ایزوگام هایی می باشد که عمر و کیفیت بالایی دارد به همین دلیل اگر می خواهید قسمت مهمی از ساختمان را با خیالی آسوده برای چندین سال عایق کنید می توانید از این برند ایزوگام استفاده نمائید .

همانطور که گفتیم این ایزوگام مستقیما و به شکل بدون واسطه در کارخانه خود ما تولید می شود و امکان خرید مستقیم و بدون واسطه با قیمت خود کارخانه تولیدی برای شما امکان پذیر است .

خرید ایزوگام عمارت

جهت خرید این ایزوگام فقط کافیست با شماره تماس های درج شده تماس بگیرید ، و پس از مشاوره یا به صورت حضوری تشریف فرما شوید و یا خرید خود را از ما انجام دهید تا محصولات مورد نظر در محل به شما تخویل داده شوند .

علاوه بر این چون شرکت ما در زمینه ارائه خدمات ایزوگام و اسفالت و .. هم فعالیت دارید می توانید مراحل نصب و اجرای ان را هم به ما بسپارید . قیمت اجرای ایزوگام برای هر متر مربع در شرکت کیانی بسیار پایین تر از سایر شرکت ها می باشد و می توانید پس از خرید همین کار را هم به ما بسپارید .

ایزوگام عمارت تولید شرکت کیانی بسیار مناسب و تولید شده با الیاف درجه یک هستند . قیمت ما ، قیمت تولید و بدون واسطه می باشد .

همه ایزوگام های شرکت درجه یک و با کیفیت تصمینی ارائه می شوند و شما می توانید همه خدمات را به ما بسپارید . شرکت کیانی با بهترین محصولات و نیروی کار مجرب هم اکنون آماده همکاری با تمامی نهاد ها ، پیمانکاران و اشخصا متقاضی خدمات شرکت می باشد .

کافیست با ما تماس بگیرید

باتشکر شرکت آسفالت و ایزوگام کیانی ( آتابابا تبریز )


کیانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ایزوگام کیانی آتا بابا ، نصب ایزوگام در تبریز ، ارائه خدمات آسفالت و ایزوگام در تبریز