0914-4930600
0914-9967496
info@kianiayegh.ir

نصب رایگان ایزوگامنصب رایگان ایزوگام


نصب رایگان ایزوگام

ایزوگام کیانی بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده ایزوگام تبریز (نصب رایگان ایزوگام)

0914-4930600  0914-9967496

نصب رایگان ایزوگام در تبریز – نصب ایزوگام با کیفیت

ایزوگام کیانی از ابتدای شروع به کار تا به امروز مفتخر به ارائه خدمات نصب رایگان ایزوگام بوده است . هدف از پیشبرد همیشگی این خدمت در طی اینهمه سال ، افزایش رضایت مشتریان و بهبود هرچه بهتر خدمات شرکت بوده است .

در رابطه با نصب ایزوگام که یک سوال همیشگی برای مشتریان است باید گفت که یکی از مسائلی که ممکن است در ذهن مشتریان باشد برآورد هزینه نصب بعد از برآورد هزینه خود ایزوگام می باشد .

مشتریان در طی مراحب حساب و کتاب از خود حتما خواهند پرسید که خرید و نصب ایزوگام درمجموع چقدر هزینه برای آنها دربر خواهد داشت.

اما نکته اصلی اینجاست که شرکت ایزوگام کیانی طی سالیانی که ارائه دهنده خدمات به مشتریان و شهروندان عزیز است این مشکل را حل کرده و خدمات نصب را به صورت نصب رایگان ارئه می کند…که به جرات می توان گفت جزء اولین ها در نصب ایزوگام و نصب رایگان ایزوگام می باشد.بنابراین قیمت های ایزوگام به همان شکل قبلی محاسبه خواهند شد.

 

نصب رایگان ایزوگام

چند نکته مهم پیرامون نصب ایزوگام

در رابطه با نصب ایزوگام چند نکته مهم را حتما باید در نظر داشته باشید . چرا که همانطور که می دانید نصب ایزوگام واقعا شوخی بردار نیست و اگر قسمتی از سقف به شکل درست همپوشانی نشود و یا در قسمتی شیب به سمت داخل وجود داشته باشد باعث نفوذ و تجمع آب باران خواهد شد.

اولین نکته ای که حائز اهمیت است این است که نصب ایزوگام باید توسط افراد متخصص و کاربلد صورت بگیرد . اگر در ظاهر هم نصب ایزوگام کار ساده ای به نظر بیاید اما مطمئن باشید که هرگز ایتطور نیست .

برای مثال :

اشخاصی هستند که متاسفانه در زمینه ساختمان خود را به عنوان افراد همه فن حریف معرفی می کنند و حهت کسب منافع مالی بیشتر در انتهای کار به کارفرما پیشنهاد می دهند که نصب ایزوگام را هم به آنها بسپارند . در اینگونه موارد جهت داشتن نتیجه بهتر لطفا کار خود را به افراد متخصص در آن زمینه بسپارید .

اگر ایزوگام به درستی به سطح مورد نظر نچسبد و نتواند عایق و  مانع خوب رطوبت و آب گردد دیگر کارایی و اثر بخشی لازم و مورد انتظار را نخواهد داشت.لازم است تا در هنگام نصب حتما متخصصان با بررسی سطح مورد نظر در صورت نیاز به زیرسازی ، حتما این کار را انجام دهند چرا که زیر سازی یک بخش بسیار مهم قبل از نصب ایزوگام است.

زیرسازی شامل کندن ایزوگام یا آسفالت های فرسوده قبلی و سپس قیرپاشی یا شیب بندی سطح مورد نظر است که می توان گفت مهم ترین عامل در نصب ایزوگام است .

چرا که گفتیم اگر نصب ایزوگام درست انجام نشود هیچگونه نتیجه درستی نخواهیم داشت.این زیرسازی هایی که ذکر شد و قبل از نصب باید انجام بگیرد به دلیل استفاده از مواد مانند قیر و… شامل هزینه است اما نصب رایگان خواهد بود.


در صورت نیاز به مشاوره بیشتر یا راهنمایی در مورد خدمات قیر گونی ، آسفالت و ایزوگام   از طریق تلفن های تماس زیر با ما در ارتباط باشید :

0914-4930600 – 0914-9967496

شرکت ایزوگام کیانی (ارائه خدمات آسفالت ، قیرگونی و ایزوگام در شهر تبریز،نصب رایگان،قیمت ایزوگام در تبریز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *