0914-4930600
0914-9967496
info@kianiayegh.ir

آسفالت کاری در سرابآسفالت کاری در سراب

آسفالت کاری در سراب

دسته :  

آسفالت کاری در سراب فوری و با قیمت مناسب

سفارشات بابت آسفالت کاری در سراب و ارائه انواع خدمات به همشهریان عزیز این شهر توسط شرکت اسفالت و ایزوگام پذیرفته می شود .

شرکت کیانی عایق توانسته است با تولید انبوه در قسمت ایزوگام و آسفالت مراحل ترقی را به خوبی طی کرده و یکی از برند های خوب موجود در بازار را به خود اختصاص دهد.

همچنین این شرکت با در دست داشتن کادر مجرب ، باسابقه و حرفه ای خود توانسته است زمان اجرای پروژه را به حداقل رسانده و با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا در قسمت هایی که در زمینه آسفالت کاری می تواند موثر باشد گام موثری در روند زیر سازی و بهینه سازی کیفیت آسفالت بردارد .

از خدماتی که در این مطلب می خواهیم به استحضار بازدید کنندگان محترم برسانیم آسفالت کاری در سراب می باشد که علاوه بر این نوع خدمات دهی برای ساکنین این شهر شرکت کیانی عایق آماده عقد قرار داد با شرکت های پیمانکاری و راهسازی می باشد که با ارائه محصولات با کیفیت در زمینه آسفالت و ایزوگام همراه با قیمت مناسب مطمئنا یکی از مشتریان ثابت ما خواهید شد .

آسفالت کاری در سراب به صورت مکانیزه

زمانی که حرف از آسفالت کاری و راه سازی می شود شاید اکثر افکار بر این اساس باشد که آسفالت کاری یک پروسه ساده می باشد که می توان با چند کارگر ساده آن را پیاده کرد و بسیار آسان در این بحث پیش رفت اما در واقعیت باید چنین گفت که کار در این حوزه حتی برای کارگران به مهارت های خاصی نیاز دارد که از نیاز های برای کارشناسان ما استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن می باشد .

برای مثال اگر به چند سال پیش تر برویم در زمینه آسفالت کاری مشکلاتی قبیل تکه تکه شدن آسفالت ترک های عمیق و از دست دادن حالت چسبندگی آسفالت را مشاهده خواهیم کرد اما امروز با استفاده تکنولوژی در این حوزه و ترکیب مواد صنعتی توانسته ایم کیفیت محصولات خود از جمله آسفالت و ایزوگام را بسیار بالا ببریم و جایگاه خود را در بازار در میان رقبای قدرتمند خود حفظ کنیم .

شهر سراب با توجه به حیطه کاری ما در دامنه خدمات دهی شرکت کیانی عایق قرار گرفته و ما مفتخر شده ایم تا تمامی خدمات خود را اعم از قبیل آسفالت کاری (زیر سازی ، رویه سازی و بخش تعمیرات آسفالت)،ایزوگام و نصب گیر گونی در اختیار مردم سراب قرار دهد .

در ادامه باید گفت شهر سراب یکی از شهر های می باشد که دارای شرایط جوی خاص و وضعیت آب هوای بخصوص می باشد که این اوضاع همیشه بر روی کیفیت آسفالت تاثیر گذار بوده و توانسته است وضعیت محصول را تغییر دهد به همین دلیل استفاده از تکنولوژی در ترکیب محصول بسیار حائز اهمیت است .

(آسفالت و ایزوگام آتا بابا)شرکت کیانی عایق با دو  دهه سابقه و فعالیت در زمینه آسفالت ، ایزوگام و نصب قیر گونی آماده همکاری با تمامی ارگان ها و شرکت های پیمانکاری و همچنین پروژه های خصوصی می باشد .

جهت آسفالت کاری در سراب با ما در تماس باشید . باتشکر

ایزوگام کیانی


کیانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *