0914-4930600
0914-9967496
info@kianiayegh.ir

اسفالت کاری بناباسفالت کاری بناب

اسفالت کاری بناب

دسته :  

اسفالت کاری بناب

جهت اسفالت کاری بناب با ایزوگام کیانی تماس بگیرید . شرکت ایزرگام کیانی بزرگترین تولید کننده ، بزرگترین توزیع کننده و بزرگترین مجری پروژه های اسفالت ، ایزوگام و قیرگونی در سراسر استان آذربایجان شرقی و همچنین شهرهای همجوار می باشد .

جهت اسفالت کاری بناب و تمام شهرهای استان اذربایجان شرقی ، جلفا و … با ما تماس بگیرید :

0914-4930600  0914-9967496

کارخانه ایزوگام تبریز کیانی با تولید روزانه صدها رول ایزوگام با کیفیت ، از نوع درجه یک و همچنین صادراتی ، آماده ارسال ایزوگام درجه یک تبریز به سراسر کشور می باشد .

اسفالت کاری بناب از جمله خدمات شرکت ایزوگام کیانی می باشد .

هم اکنون هم استانی های عزیز در شهرستان بناب می توانند اجرای پروژه های اسفالت کاری بناب را به ما بسپارند . اجرای اسفالت با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب برای تمامی شرکت ها ، سازمان ها ، اداره جات ، مدارس و منازل در شهر بناب در اسرع وقت .

کافیست فقط یک تماس با شرکت ایزوگام کیانی بگیرید و با ما مشاوره کنید . اجرای آسفالت بسیار با کیفیت در تخصص کاری ماست .

قیمت اسفالت کاری بناب

آسفالت همواره یکی از محصولاتی است که نیاز به اجرای دقیق دارد . مصالح آسفالت باید ترکیب خوب و مناسبی داشته باشند تا چسبندگی و استحکام لازم را داشته باشند .

تردد ماشین آلات سنگین باعث ایجاد فشار های مستقیم بر روی آسفالت مورد نظر می شود به همین دلیل اجرای اسفالت در همه جا یکسان نیست از این جهت باید متناسب با پروژه مربوطه ، آسفالت ترکیب شده و سپس با تجهیرات مناسب اجرا شود .

قیمت اسفالت با توجه به ضخامت اسفالت و نوع اسفالت مشخص می شود . جهت اطلاعات کافی در این مورد توصیه می کنیم مقاله آسفالت چیست را مطالعه کنید تا هم اطلاعات کافی در مورد آسفالت کسب کنید و هم جدول قیمت مربوط به اسفالت برای هر سانتی متر اجرای آن را مشاهده کنید .

هم اکنون می توانید جهت اجرای بهترین اسفالت با قیمت مناسب و اجرای فوری در سراسر استان با ما تماس بگیرید .

ارائه خدمات فوری و کیفیت تضمینی

با تشکر شرکت ایزوگام کیانی


کیانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *