0914-4930600
0914-9967496
info@kianiayegh.ir

ایزوگامایزوگام


ایزوگام

ایزوگام 

شرکت کیانی ( آسفالت کیانی آتابابا ) ارائه کننده خدمات آسفالت ، ایزوگام ، قیرگونی و نصب ایزوگام در تبریز ، آماده عقد قرار داد با ادارات و نهادهای دولتی و غیردولتی می باشد .

ارائه خدمات به شکل فوری و تضمینی ، با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب است . جهت اجرای پروژه های خود می توانید با شرکت ما تماس بگیرید و ضمن اطلاع از قیمت های روز انواع محصولات ، با ما مشاوره داشته باشید .

0914-4930600    0914-9967496

همانطور که میدانیم امروزه ایزوگام نقش مهمی در ساخت و ساز دارد و تقریبا یک عضو جدایی ناپذیر خانه ها شده است . اما مهم این است که از چه نوع ایزوگامی استفاده کنیم و توسط چه کسی نصب کنیم.

نصب این محصول یکی از مباحث مهم می باشد چون در صورت عدم نصب صحیح مشکلاتی که به وجود خواهد آورد بی شمار خواهد بود.مسائلی مثل شیب بندی و زیر سازی بسیار مهم و مورد توجه هستند و باید به نحو احسنت اجرا شوند.

چرا که در صورت عدم زیرسازی صحیح مشکلاتی مثل تجمیع آب و تخریب بوجود خواهد آمد و نتیجه دلخواه و مناسب حاصل نخواهد شد.

درمورد شیب بندی نیز به همین ترتیب است و باید یک نصاب خوب حتما قبل از هرچیزی از شیب مناسب پشت بام اطمینان حاصل کند تا در هیچ قسمت جمع شدن آب باران و تخریب لایه ایزوگام اتفاق نیفتد .

تعریف ایزوگام

ایزوگام کلا یک محصول بسیار خاص و پرکاربرد و پرطرفدار است که اگر به شیوه درست و اصولی تهیه و سپس نصب گردد تا مدت ها می تواند تضمین کننده کارایی محل مورد نظر شما مثل پشت بام منزل ، سرویس یا حمام ، استخر باغ و …. باشد.

اما اگر این روند به صورت غیر تخصصی انجام گیرد،مثلا بخاطر کم شدن هزینه ها از برند های نامرغوب و ارزان قیمت که خاصیت انعطاف پایینی دارند استفاده شود چه می شود؟

برخی از مصرف کننده ها یا پیمانکاران عزیز به علت اینکه در هزینه ها کاهش ایجاد کنند اقدام به خرید نوع های ارزان قیمت می کنند. یا حتی بعد از خرید ، خودشان و یا افراد غیر متخصص که اصلا زمینه کاری آن ها  نمی باشد اقدام به نصب می کنند.

چرا ما از ایزوگام استفاده می کنیم ؟

این محصول به عنوان یک فرآورده نفتی هم اکنون بخاطر ویژگی هایی که مخصوصا در انواع جدید آن وجود دارد بسیار مورد کاربرد است . گرچه محصولات جایگزینی مثل قیر گونی یا محصولات نانو مثل عایق سفید هم اکنون رواج دارد اما ایزوگام به دلیل برخی ویژگی ها هنوز هم دامنه کاربرد خود را حفظ کرده است .

ویژگی‌ها و مزایای ایزوگام به شرح زیر می‌باشد :

 • 1- این محصول با علامت استاندارد نوع B.P.P به بازار عرضه می‌گردد.
 • 2-  به تنهایی یک عایق کامل جهت بام ساختمان می‌باشد.
 • 3- سبکی وزن آن باعث جلوگیری از اعمال بار اضافی بر سقف می شود.
 • 4-خسارات جانی و مالی ناشی از خطرات احتمالی مانند زلزله را کاهش می‌دهد.
 • 5- احتیاج به برف روبی ندارد.
 • 6- در مقابل سرما و گرما مقاوم است.
 • 7-با توجه به استفاده از قیر اصلاح شده بوسیله مواد پلیمری دچار پوسیدگی و شکنندگی نمی‌شود.
 • 8- کاربرد آن منجر به آلودگی هوا نمی‌شود.
 • 9- نصب آن سریع و آسان است.
 • 10- در مقابل اسیدها و نفوذ گازهای سمی و اشعه U.V خورشید مقاوم است.
 • 11- در رنگ‌ها، پوشش‌ها، ابعاد و ضخامت‌های مختلف بر حسب سفارش مشتریان تولید می‌شود.
 • 12- قابلیت تعمیر و ترمیم در هر شرایط.
 • 13-نصب آن فوری صورت میگیرد و قیمت مناسبی دارد .

موضوع قیمت هم همواره برای کاربران سوال است و اینکه قیمت هر متر از این محصول چگونه تغییر می کند و آیا کوچک یا بزرگ شدن محیط تاثیری در کاهش یا افزایش قیمت ها دارد یا نه ؟

برای اینکه جواب همه این سوالات به همراه لیست قیمت را به شکل کامل بتوانید مطالعه کنید ، قسمت قیمت ایزوگام در تبریز را مطالعه کنید .


در صورت نیاز به مشاوره بیشتر یا راهنمایی در مورد خدمات قیر گونی ، آسفالت و ایزوگام از طریق تلفن های تماس زیر با ما در ارتباط باشید :

0914-4930600 – 0914-9967496

شرکت کیانی (ارائه خدمات آسفالت ، قیرگونی و ایزوگام در شهر تبریز،نصب رایگان،قیمت ایزوگام در تبریز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *