0914-4930600
0914-9967496
info@kianiayegh.ir

بهترین ایزوگامبهترین ایزوگام

بهترین ایزوگام

دسته :  

بهترین ایزوگام کدام است ؟

در رابطه با بهترین ایزوگام همواره سوالات زیادی وجود دارد.اینکه کدام برند ایزوگام از بقیه برند ها بهتر و کارائی مناسب تری دارد یک مسئله مورد توجه همه است.در رابطه با اینکه کدام ایزوگام از همه بهتر است نمی توان نظر قاطع داد اما اطلاعات کلی در مورد ایزوگام خوب می توان ارائه کرد.

یکی از عوامل مهم مصرف قیر پلیمری خوب در تولید ایزوگام می باشد.وزن هر رول ایزوگام خوب حداقل 40 کیلوگرم است که نکته ای است که کمتر به آن توجه می کنند و اکثرا اطلاع ندارند.

حتما استاندارد ملی داشته باشد و دارای ضمانت باشد.پلی استر متراکم و با کیفیت داشته باشدو همانطور که گفتیم بهترین قیر پالایشگاهی را داشته باشد.یک نکته مهم دیگر هم این است که ضخامت ایزوگام دو لایه روکش دار فویل دار کمتر از 4 میلی متر نیست.این نکته بعلاوه نکته ی وزن رول دو مشخصه مهم هستند.

با توجه به اینکه قیمت های ایزوگام ممکن اسن دارای نوساناتی باشند اما در هرصورت مشتریان ایزوگام خوب و مرغوب و درنهایت بهترین ایزوگام را به کمک متخصصان ما تهیه می کنند.

در صورت نیاز به مشاوره بیشتر یا راهنمایی در خرید یا قیمت بهترین ایزوگام مورد نظر شما می توانید از طریق تلفن های تماس زیر با ما در ارتباط باشید :

0914-49306000914-9967496

شرکت ایزوگام کیانی (ارائه خدمات آسفالت و ایزوگام در شهر تبریز،قیمت ایزوگام تبریز،قیمت ایزوگام در تبریز)

کیانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *