0914-4930600
0914-9967496
info@kianiayegh.ir

ترمیم ایزوگامترمیم ایزوگام

ترمیم ایزوگام

دسته :  

خدمات ترمیم ایزوگام

ترمیم ایزوگام یکی از خدمات اصلی شرکت اسفالت و ایزوگام کیانی میباشد . شرکت ما در زمینه انواع آسفالت و ایزوگام رتبه یک را دارد و همواره در ارائه خدمات به مشتریان خود پیشتاز بوده است .

خدمات ترمیم ایزوگام یکی از بهترین خدمات شرکت کیانی می باشد . زمانی که شما ترمیم ایزوگام در تبریز را به ما می سپارید خیال شما از همه جوانب راحت خواهد بود .

دلیل این کار تخصص وتجربه بالای ما در ترمیم کاری انواع عایق های رطوبتی می باشد . جهت ارتباط با ما در تمامی زمینه های خدماتی اسفالت ، ایزوگام و قیرکونی با خطوط زیر تماس بگیرید :

0914-4930600    0914-9967496

عایق های حقاظتی و رطوبتی مثل ایزوگام دارای عمر مفید هستند و ما پس از این عمر مفید باید ایزوگام را ترمیم یا تعویض نمائیم .

اگر خسارت وارد آمده یا مشکل موجود ، در قسمت اندکی باشد و سایر قسمت ها فعلا از عمر کافی برخوردار باشند می توان ایزوگام را ترمیم کرد .

نحوه ترمیم ایزوگام 

ایزوگام ممکن است به دو دلیل ترمیم شود . یک دلیل به خاطر وارد امدن خسارت می باشد و به طور مثال هنگام جابجایی بلوک های سنگین یا لوازم تیز ، آسبی به سطح ایزوگام وارد شود و باعث پارگی آن شود . در اینصورت مسلما سایر قسمت ها نیاز به تعویض ندارند و کافی است تا قسمت اسیب دیده ترمیم شود .

حالت دوم زمانی است که ایزوگام پس از مدتی استفاده عمر خودش به اتمام می رسد و قسمتی از آن نیاز به ترمیم کاری دارد . در این حالت باید قسمت اسیب دیده ترمیم شود .

ترمیم ایزوگام بستکی به شرایط محل مورد نظر دارد اما در حالت کلی اجرای یک زیرسازی مناسب و از بین بردن ایزوگام های قبلی کاملا بجا می باشد .

به این ترتیبب می توان گفت ما یک کار تمیز و مطمئن داریم .

ترمیم ایزوگام باید به صورت کاملا تمیز و شیک صورت گیرد بدین منظور که بتوانیم به راحتی ایزوگام های سطح زیرین و آسیب دیده را بدون ایجاد خسارت به ایزوگام های همجوار جدانموده ، و با یک نصب اصولی و تمیز ایزوگام های جدید را با زیرسازی مناسب جایگزین کنیم .

شما همشهریان محترم در تبریز و شایر شهرها می توانید جهت ترمیم ایزوگام در تبریز و تمامی شهرهای آذربایجان شرقی با ما تماس گرفته و یک کار تمیز و مظمئن را از ما تحویل بگیرید .

شرکت اسفالت و ایزوگام کیانی اماده ارائه خدمات به تمامی همشهریان و هم استانی های عزیز در تمامی زمنیه های فروش ایزوگام تبریز ، نصب ایزوگام تبریز ، ارائه خدمات اسفالت کاری در اذربایجان شرقی ، ارائه خدمات قیرگونی و .. با ما همکاری نمائید .

شرکت ایزوگام کیانی دارای یکی از بزرگترین کارخانه های تولید ایزوگام در تبریز مفتخر به تولید روزانه صدها رول ایزوگام درجه یک و صادراتی می باشد .

باتشکر کیانی


کیانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *