0914-4930600
0914-9967496
info@kianiayegh.ir

در رابطه با ایزوگامدر رابطه با ایزوگام

در رابطه با ایزوگام

دسته :  

در رابطه با ایزوگام بیشتر بدانیم!

در رابطه با ایزوگام ابتدا باید بدانیم که  این اسم یعنی عایق ضد نم و رطوبت برای محافظت از  سقف، استخر ،حمام و… این محصول یک عایق پرکاربرد است و از فرآورده های نفتی و قیر تولید و عرضه می شود.

تاریخچه ایزوگام

تا حدود چهل یا پنجاه سال گذشته عایق کردن سقف ها با استفاده از آسفالت معمولی و گیرقونی بود که کم کم با ظهور ایزوگام این محصول به اکثریت جایگزین شد. امروزه بیشتر قسمت ساختمان حتی فونداسیون نیز به کمک این محصول عایق می شود.برای جلوگیری از نم و رطوبت سرویس های بهداشتی و حمام نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

موضوع بعدی در رابطه با ایزوگام کاربردهای ایزوگام است

ایزوگام که با استفاده از قیر و الیاف و فویل ساخته می شود با استفاده از حرارتی که به سطح آن داده می شود مقداری ذوب شده و به سطح مورد نطر می چسبد و اگر درست نصب شود کاملا از نفوذ اب و نم و رطوبت جلوگیری خواهد کرد.البته سطح مورد نطر قبل از نصب حتما باید زیرسازی های لازم را داشته باشد. عمر ایزوگام تقریبا ۱۰ سال می باشد.

موضوع بعدی در رابطه با ایزوگام تقسیم بندی ایزوگام بر اساس شکل  و برش می باشد

ایزوگام معمولی ، که عرض یک متر و رول های ده متری هستند ، این نوع ایزوگام برای مردم بیستر شناخته شده است و با لایه ها و روکش های مختلف ساخته  شده و عرضه می گردند.

ایزوگام برش خورده ، که این نوع ایزوگام با برش های شکیل  و زیبا برای عایق کردن پشت بام هایی که به شکل شیروانی هستند جهت عایقکاری بهمراه زیبایی ظاهری مورد استفاده قرار می گیرد.چون این سقف ها در معرض دید قرار دارند و مثل پشت بام های عادی مسطح نیستند از این نوع ایزوگام ها که جنبه زیبا و شیک دارند استفاده می کنند تا جذابیت هرچه بیشتر این نوع از ایزوگام را نمایان کنند.


در صورت نیاز به مشاوره بیشتر یا راهنمایی در خرید یا قیمت سایر برند های مورد نظر شما و یا اجرا و فروش ایزوگام در تبریز و سایر شهر های اطراف می توانید از طریق تلفن های تماس زیر با ما در ارتباط باشید :

0914-4930600—0914-9967496

شرکت ایزوگام کیانی (ارائه خدمات آسفالت و ایزوگام در شهر تبریز،قیمت ایزوگام تبریز،قیمت ایزوگام در تبریز)


کیانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *