0914-4930600
0914-9967496
info@kianiayegh.ir

قیرگونیقیرگونی


قیرگونی

قیرگونی

جهت اجرای پروژه های قیرگونی در تبریز و شهرهای همجوار با شرکت کیانی تماس بگیرید . ایزوگام کیانی بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده ایزوگام در تبریز و شهرهای همجوار می باشد .

0914-4930600    0914-9967496

اجرای انواع پروژه های ایزوگام ، آسفالت و قیر گونی با قیمت مناسب و در اسرع وقت . قیمت های شرکت کیانی را می توانید از قسمت قیمت ایزوگام در تبریز مشاهده و با رقبا مقایسه کنید . قیمت های ما همواره رقابتی هستند و در کنار آن کیفیت هم لزوم کار ما است .

در این مقاله قصد داریم به شکل سریع و گذرا به معرفی قیر گونی بپردازیم و اطلاعاتی در رابطه با آن کسب کنیم .

قیرگونی نوعی عایق است که برای ایزوله کردن قسمت های مختلف استفاده می‌شود. در قیرگونی ، گونی میان لایه های قیر قرار می گیرد و باعث تقویت قیرگونی می گردد.

مزایای قیرگونی :

  • اجرای آسان
  • مصالح در دسترس
  • سازگاری آن برای فضاهای کوچک

در کنار این مزایا اما معایبی نیز دارد که می توان به خطرناک بودن به دلیل قیر داغ اشاره کرد که بسیار نیاز به کار محتاطانه دارد .

قیرگونی چیست؟

همانطور که از نام این محصول مشخص است  محصولی از قیر و گونی است که برای عایق قسمت هایی مانند پی ساختمان، سرویس  بهداشتی، کف آشپزخانه،کف منازل ، پشت بام و….استفاده می شود.

قبل از اجرا باید سطحی که مدنظر است ، ریسمان شده و کاملا صاف و تمیز باشد.در این روش قیر را به وسیله ی گونی صاف می کنند چون بافت های گونی نقش مسطح کننده را اجرا می کنند. در کل قیر گونی را می توان  به دو روش یک لایه و دو لایه انجام داد.

ضخامت قیرگونی در حدود 2 یا 3 سانت است و  نباید بیشتر از 2 تا 3 سانتی متر باشد.

چون مقداری وزن این فرآورده زیاد است حتما باید توجه داشت که سطح مورد مظر تحمل وزن آن را داشته باشد. آهک ، قیر را از بین می برد بنابراین بر روی این مواد نباید قیر گونی انجام داد، باید برای ملات زیر از ماسه سیمان استفاده کرد.

در این بین شیب بندی هم به درستی انجام بگیرد و راه های هدایت آب به درستی تنظیم گردند.همه این عوامل زمانی که رعایت می شوند قطعا ما یک قیر گونی خوب خواهیم داشت.

شرکت ایزوگام کیانی در کنار خدمات ایزوگام و آسفالت خدمات اجرای قیر گونی را هم به مشتریان خود ارائه میدهد.

توسط شرکت ایزوگام کیانی اجرای قیر گونی با رعایت تمام اصول گفته شده و بسته به نیاز شما و در محیط مد نظر شما به شکل کاملا مطلوب اجرا خواهد شد.


در صورت نیاز به مشاوره بیشتر یا راهنمایی در مورد خدمات قیر گونی ، آسفالت و ایزوگام   از طریق تلفن های تماس زیر با ما در ارتباط باشید :

0914-4930600 – 0914-9967496

شرکت ایزوگام کیانی (ارائه خدمات آسفالت ، قیرگونی و ایزوگام در شهر تبریز،نصب رایگان،قیمت ایزوگام در تبریز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *